^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

LEKCJA HOKEJA NA TRAWIE

14 listopada 2019 r. na lekcjach wychowania fizycznego w Hali OSiR odbyło się spotkanie uczniów klas: 5 e, 5 c, 6 b  i 7 a z trenerem reprezentacji Polski hokeja na trawie Mateuszem Grochalem oraz z  bramkarzem reprezentacji Polski Marcinem Szczęsnym i pomocnikiem Bartoszem Zaworskim.

Uczniowie mieli okazję bliżej poznać się z tą dyscypliną sportu oraz za pomocą drewnianej laski wbić bramkę, której bronił osobiście Marcin Szczęsny. Po zajęciach hokeiści rozdawali dzieciom autografy
i zachęcali do nauki gry w hokeja na trawie w KS Polonia Skierniewice

Tekst/foto Wanda Andrzejewska

 


              logo (1) Kuratorium Oświaty w Łodzi        logo cke           logo oke  logo skier      logo poradnia         

 

                                                         logo bip


 

       

Copyright © 2020. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im.Jana Pawła II w Skierniewicach Rights Reserved.